Засоби гігієни для порожнини рота

Пропонуємо засоби по догляду за ротовою порожниною, які допоможуть Вам зберегти білосніжну усмішку на все життя!

Все найкраще для Вас!

пппп

Зубні щітки TePe

Всі зубні щітки ТеРе мають вигнуту головку, з ніжною і ефективною щетиною. Зубна щітка ТеРе має унікальну увігнуту форму ручки, за допомогою якої Ви легко втримаєте щітку і зможете легко контролювати чистку Ваших зубів. Кут шийки ТеРе можна легко зігнути для більш зручного застосування.

Зубна щітка TePe SupremeTM   це інноваційна щітка, з дворівневою щетиною для поліпшення доступу та дбайливого чищення. Довга, загострена щетина полегшує доступ в міжзубний простір. Короткі щетинки для решти поверхні.

TePe SupremeTM з ергономічною ручкою і нековзною вставкою робить її зручною і безпечною для утримання.

   1             

 TePe Nova – Зубна щітка з активним піком.

Nova має конічну головку щітки з активним піком для більшої доступності. Nova є особливо ефективним навколо задніх зубів і для важкодоступних місць. Колір активний піку вкаже жорсткість щетини: X-Soft (особливо м’яка), Soft (м’яка), Medium (середня). Щітка з ергономічною нековзною ручкою, з вставкою для великого пальця робить її зручною.

 

11   

TePe SelectTM – Гарне співвідношення.

Виберіть хорошу якісну зубну щітку зі зручною ручкою. Конічна форма головки щітки для легкого доступу. Закруглені кінчики щетини забезпечують ніжну чистку і випускаються в трьох різних якостях: X-Soft (особливо м’яка), Soft (м’яка), Medium (жорстка) Кут головки можна змінити, помістивши під гарячою водою.

 

TePe SelectTM Compact – Щітка з маленькою голівкою

Select Compact з тими ж якостями як і TePe SelectTM, але з меншою за розміром головкою. Ідеально підходить для тих, у кого маленький рот, які зазнають труднощів з відкриттям рота або з вираженим блювотним рефлексом. Select Compact випускаються в трьох різних якостях: X-Soft (особливо м’яка), Soft (м’яка), Medium (жорстка)

 

і

TePeZoo 
Select Compact з картинками TePe Zoo ™ (зоопарк), рекомендується від 3-х років. Мала головка зі зручною  ручкою допоможе дорослому навчити дитину чищенні.

 

вс 

TePe Graphic
Щітка Select, з картинками Graphic призначена для підлітків. М’яка щетина.

 

сю

TePe Mini

для наших маленьких дітей, з 1-го зуба до 3-х років, щітка серії Select, з маленькою компактної головкою, з принтами і без, з захоплюючими сюжетами як для дівчаток і хлопчиків. Легко мотивують дітей до чищення і роблять цю процедуру захоплюючою.

interdentalbuersten-reihe                                  TePe-Angle-Sortiment 2f6f3bffaa205be9ecf482ef35fefb20_1_orig

Міжзубні йоржики ТеРе original

Міжзубні йоржики ТеРе серії original представлені в 9-ти кольорах, відповідно розміру міжзубного простору від вузького до широкого. Стрижень всіх йоржиків покритий силіконом для комфорту і безпеки. Дизайн власника йоржика розроблений для зручності і контролю користування. Висока якість щетини забезпечує її надійність і ефективність.

 

Чотири розміру міжзубних йоршиків (0.4 – 0.45 – 0.5 – 0.6) зазнали інноваційні поліпшення. Нова гнучка шия G2TM для підвищеної надійності, доступності та комфорту (не потрібно згинання йоржика)

 

Міжзубні йоржики ТеРе пройшли перевірку на якість, і задовольняє всім вимогам ISO 16409: 2006.

п

Micro Holder

Підставка у ванну кімнату для гігієнічного зберігання міжзубних йоршиків ТеРе Розрахований на установку чотирьох йоржиків, також може бути використаний для нитки ТеРе FlosserTM. Отвори для вентиляції забезпечують швидкому висиханню щетинок.

 

пп

Travel Case

Візьміть з собою в дорогу дорожній футляр. Ідеально підходить для кишені, гаманця або дамської сумочки. Футляр для шести міжзубних йоршиків з ковпачками. Отвори забезпечують повітряну вентиляцію для швидкого висихання щетинок.

ппп

ТеРе міжзубний гель з фтором

Потужний захист від карієсу спеціально розроблений для легкого використання з міжзубними йоршиками ТеРе