З якого віку потрібно чистити зуби дітям?

1358765972_pervye_zuby_u_mladenca_3

 

 Як тільки у дитини з’являються перші зубки, багато мам відразу задаються питанням: коли ж потрібно починати догляд за ними і як правильно це робити?

 

 

 

 

Саме з моменту появи першого зубчика і потрібно починати доглядати за ним, хай поки і за одним єдиним. Адже незалежно від віку і кількості зубів, дуже важливо тримати рот у чистоті.

 

 

N5834

 

 

 

 

  • Найперша зубна щітка для малюка – це силіконовий наперсток з м’якими “пухирцями” на кінці, завдяки якому ви можете не тільки зняти наліт із зубів, але і зробити масаж  ясен.

 

 

 

 

 

  • brushКоли дитина стає старшою, то і щітка має бути відповідною. Проте не забувайте, що у малюків ротик на багато менший, ніж у дорослих, тому і вона відповідно повинна бути з невеликою робочою частиною. Щітку потрібно обов’язково вибрати з м’якою щетиною. І очищати вона повинна одночасно не більше двох зубків.

 

 

-Roks-ROCS-baby-__Du

 

  • Перша зубна паста повинна бути тільки гігієнічною, тобто без вмісту фтору. Використовувати пасти з фтором у дітей, які ще не вміють “спльовувати” і полоскати рот не рекомендується.

 

 

 

 

 

Пам’ятайте, процес чищення зубів повинен подобатися дитині. Можна вибрати яскраву зубну щітку, наприклад, з героями улюбленого мультфільму, і пасту з приємним запахом.

Проте найважливішим є Ваш приклад  догляду за зубами, дитина дивлячись на батьків, які чистять зуби, теж повторює це.